" cam balkon imalatı" etiketli makaleler görüntüleniyor

Cam balkon fiyatları

Oca 26, 2018   //   Yazar: admin   //   Blog  //  Yorum Yapılmadı

Balkon için katlanır cam balkon sistemi yaptırmak artık dairelerimizde vazgeçemeyeceğimiz bir kullanım alanı oluşturmanın ilk adımı olmuştur.

Cam balkonda kullanılan malzemelerin kalitesi ve çeşitliliği fiyatına da etki etmektedir. Kaliteli bir cam balkon sistemine sahip olmak isteyenler öncelikle malzemelerin birinci sınıf olmasına özen göstermelidirler. Malzemelerin kaliteli olmasının yanısıra sistem montajı esnasında uygulanan işçilikte çok büyük önem taşımaktadır. Sıradan işçiliklerde malzemenin kalitesi olması ile rahat kullanımı olan bir cam balkon sistemine sahip olmayabilirsiniz. Hem iyi bir işçilik, hem de kaliteli malzemelerden üretilen ürünü bir arada bulabileceğiniz firmamız ile irtibata geçebilir, cam balkon fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’da katlanır cam balkon imalatı ve montajı yapan firmamız, kaliteli ürün ve mükemmel işçiliği ile sorunsuz kullanabileceğiniz bir cam balkon sistemine sahip olma avantajlarını sunuyor. Sizde bu avantajlardan faydalanmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Katlanır cam balkon özellikleri nelerdir?

Tem 19, 2016   //   Yazar: admin   //   Blog  //  Yorum Yapılmadı

Cam balkon sistemi, genellikle kış aylarında insanların balkondan yoksun kalmaması ve bunu değerlendirebilmesi için oluşturulmuş sistemlerdir.

Bunun yanında cam balkon sayesinde balkon bulunan odanız cam balkon yapımından sonra daha fazla ısı kazanmış olacaktır. Yaz aylarında da otomatik bir biçimde açılır cam balkon özelliğiyle eski haline dönüştürebilirsiniz. Bu yönüyle de mevsimsel değişikliklere ayak uydurabilen bir özelliğe sahiptir.

Cam balkon sistemlerimiz, yağmur, su, toz, duman, kar gibi olumsuz dış etkilere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bunun dışında hırsızlık riskini de azaltarak, kesin bir çözüm sunmaktadır.

Kilitlenebilir özelliğiyle hırsızları devre dışı bırakan bir yapıya sahiptir. Bir diğer önemli özelliği ise, balkonlarınızda mobilya bulunuyorsa mobilyanızı korur ve bununla da sınırlı kalmayarak ömrünü uzatır. Dış görünüm ve hiçbir mimari yapıyı bozmayarak da sizi yetkililere karşı zor duruma düşürmekten kurtarır.

Güzel bir balkona sahipsiniz ve yılın 6 ayı olumsuz hava şartları ve dış etkenlerden dolayı bu güzel balkonunuzu kullanamıyor musunuz? İşte bu noktada cam balkon imalatı yapan firmamız sizlere çözüm sunmaktadır. Ekonomik bütçelere hitap eden ve cep yakmayan cam balkon sistemlerimiz, evinizin balkonunu estetik ve işlevsel bir hale getirerek, daha fazla yaşam alanları oluşturmaktadır. İstanbulda cam balkon sektöründe hizmet veren firmamız profesyonel ekibi ve müşteri odaklı personeliyle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için gayret göstermektedir.