Giyotin Küpeşte Hareketli

hareketli küpeşte

Giyotin camlı küpeşte projelere uygun özel olarak üretilen motorlu ya da manuel olarak kullanılabilen, birçok alanda uygulanan kullanışlı bir cam sistemidir.

En iyi otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olan giyotin cam sistemi motorludur ve bu cam modüller güçlü kayış ve motor sistemleri sayesinde, alüminyum yan kasalar içerisinde hareket ederek çalışır. Otomatik hareketli küpeşte veya diğer adıyla giyotin küpeşte sistemi iç ve dış mekanları birbirinden ayırmaktadır. Ekstra bir güvenlik önlemi gerektirmeyen hareketli küpeşte sistemleri ses, ısı, rüzgar ve su izolasyonu konusunda piyasada bulunan en ideal sistemlerden biridir.

Giyotin camlı küpeşte sistemleri üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Sistemde camların yukarı aşağı hareket etmesini kayış, askı plangalar ve motor sağlar. Bu güçlendirilmiş hareket sistemi sayesinde camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Aslında bu sistemin en önemli noktası ilk sırada yer alan sabit camdır. Diğer hareketli camlar bu sabit camın üzerine çekilir ve dolayısıyla sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin camı oluşturur. Giyotin cam küpeşte sisteminin kullanımı oldukça basittir. Ürünü kullanmayı dakikalar içerisinde öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Uygulama alanlarından bazılarını sayacak olursak ev, işyeri, lokanta, kafe, otel, pastane, kış bahçesi ve pergola altlarında kullanılan hareketli küpeşte bulunduğu mekana bambaşka bir hava katar. Ayrıca uygulama yapılan yerlerde korkuluk ihtiyacına da gerek kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir