Katlanır Cam Balkon Sistemleri

katlanır cam balkon

Katlanır cam balkon sistemleri panel camların alüminyum profil raylar üzerinde hareket ettirilerek camların katlanıp bir yerde toplanması işlemidir.

Yaz kış kullanılabilen cam balkon sistemleri mevsim şartlarından etkilenmeden balkonunuzu kullanmanıza olanak tanır. İnsanların evlerinde yeni bir özgürlük alanı oluşturmak için tasarlanmış katlanır cam balkon sistemi, camların tamamen kapatılarak dış dünyaya tamamen kapalı, aynı zamanda her türlü kullanıma açık bir kapalı mekan elde etmiş olmanızı sağlar. Katlanır cam balkon sistemleri sayesinde balkonlar asıl işlevlerini kaybetmeden, camların bir tarafa toplanması suretiyle istenildiği zaman açılan ve kapanan bir esnekliğe sahip oldular.

Katlanır cam sistemi, genelde evlerin balkonlarında kullanılmaktadır. Balkon tipine göre kullanılabilen katlanır cam çeşitleri bulunmaktadır. Ev balkonlarının dışında kafe, restaurant, kış bahçesi ve çatı katlarının dekorasyonu için yaygın olarak cam balkon kullanılabilmektedir. Katlanır cam balkon sistemleri herhangi bir işçilik gerektirmeden, mekanınızın görünümünü bozmadan kolayca uygulanabilen bir sistemdir. Böylece balkonlarınız kullanıcılar için özgür yaşam alanı haline gelmiş olmaktadır.

Katlanır cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında temperli cam dediğimiz camlardan oluşmaktadır ve kırılması halinde çok küçük parçacıklara ayrılarak zarar vermez. Evlerin genel mimarisine uyum sağlayarak estetik bir görüntü oluşturmasıyla birlikte, esnek kullanım kolaylığı sayesinde yağmur, kar ve iklim şartları ne olursa olsun balkonu istenilen biçimde kullanma imkanı sağlamaktadır. Uygulanan cam paneller balkonların evin iç kısımlarındaki gibi soğuk havalarda da sıcak bir hale gelmesini sağlar. Temperli ısıcam ve ısı bariyerli profiller ile dış ortam ile iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar. Evinizin balkonları bu sistem sayesinde modern bir görüntü alarak dairenizin değerinin yükselmesine de etki eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir