Merdiven İçin Korkuluk Küpeşte

merdiven korkuluk

Alüminyum merdiven küpeşte ve korkuluk denilince aklımıza ilk gelen şey merdivenler için yapılan güvenlik ve önlem amaçlı metal korumalardan oluşan kısımlardır.

Binalarımızda önemli bir yere sahip olan alüminyum küpeşte sistemleri merdivenlerde oluşabilecek düşme ve kazalara karşı bir önlem alma amacı ile yapılmaktadır. Teknolojideki gelişmeler güvenlik ile birlikte görselliğide beraberinde getirerek merdiven boşluklarına hoş bir görünüm kazandırma çabaları oluşmuştur. Bu doğrultuda alüminyum korkuluk ve alüminyum küpeşte sistemleri üretilerek bu alandaki taleplere en güzel cevap verilmiştir. Üstün özellikleri sayesinde kullanımı hızla yaygınlaştığı için günümüzde en çok tercih edilen ürün olarak adını yazdırmıştır.

Alüminyum korkuluk ve alüminyum küpeşte sistemi kullanım kolaylığı, alüminyum olması dolayısıyle paslanmaz yapısı, temizliği basit ve kolay kesilip montajı yapılabilen bir sistemdir. Binalarda merdiven boşluğu kısımları için uygulanmakla beraber, balkon kenarları ve geniş yüksek camlı pencereler içinde yapılmaktadır. Farklı küpeşte modelleri seçenekleri ile her geçen gün yenilenen bu sistemin üretici bir firması olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizden bu konuda bilgi ve fiyat alabilir, projelerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir