Otomatik Kepenk Motorlu Panjur

motorlu kepenk

Otomatik kepenk sistemi ev ve işyerlerinde kapı ve pencereleri kapatmak için güvenlik ve dekoratif görünüm amaçlı otomasyon sistemine sahip olan uygulamadır.

Motorlu panjur ve otomatik kepenk sistemleri güvenlik ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen bir sistemdir. Aynı zamanda estetik açıdan sağladığı görüntü ile dış görünüşe önem veren iş yerlerinin ya da evlerin sahiplerinin bu yöndeki beklentilerini karşılamaları en önemli avantajları olarak ortaya çıkar. İş yerleri veya konutlarda güvenlik sorunu varsa ilk düşünülecek çözüm otomatik motorlu kepenk sistemleridir.

Otomatik kepenk ve otomatik panjur sistemleri olarak imal edilen ürünler, bir kumanda yardımı ile ya da önceden süresi ayarlanarak zamanı geldiğinde hiçbir müdahale gerektirmeden kendiliğinden açılıp kapanarak kullanım kolaylığı sağlar. Yani açılıp kapanmalarını sağlamaları için hiç bir fiziksel güç uygulamaya gerek kalmaz. Bu nedenle eski sistem kepenklere göre kaza olma ihtimalini ortadan kaldırdıkları için çok daha kullanışlıdır. İmalat sırasında kullanılan malzemeler ve farklı renk seçenekleri ile binalara şık tasarımlar sunarlar. Alüminyum, çelik, galvaniz gibi hammaddeler kullanılarak üretilen otomatik motorlu kepenk ve otomatik motorlu panjur sistemleri bu sayede uzun ömürlü kullanım ve üst seviyede güvenlik sağlamaları ile daha çok tercih edilir.

Motorlu otomatik panjur ve motorlu otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan motor sistemi sayesinde kepenk ve panjurlarınızı daha konforlu ve rahatça kullanabilirsiniz. Zahmetsiz kullanımı ile hemen hemen her binaya uygulanan otomatik motorlu panjur ve otomatik motorlu kepenk sistemleri sağladığı enerji tasarrufu ve binalara kattığı uzun ömürle yeni nesil mimarinin en önemli detaylarını oluşturmaktadır. Dirmamız ile görüşerek bilgi ve fiyat alabilir, iş yerlerinize ve evlerinize hem güvenlik hem de güzel görünüm kazandırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir